SZCZĘŚLIWY TALIZMAN RUNICZNY PROSPERITY – Bransoletka z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Runiczny_Talizman_Prosperity

SZCZĘŚLIWY TALIZMAN RUNICZNY PROSPERITY – Bransoletka z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną

Talizman ten noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia POWODZENIE, BOGACTWO i SUKCES zawodowy, finansowy i osobisty. Pomoże Ci pokonać trudności, przyciągnie szczęście. Przyciągnie Ciebie bogactwo, rozmnoży Twoje pieniądze, wzmocni Twoje prosperity! Otworzy Cię na obfitość. Pomoże Ci pokonać trudności, problemy z zarabianiem pieniędzy.
Kamień – koral, orientacyjne wymiary: 2,5cm x 1,5cm x 0,5cm
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu. 

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress