SZCZĘŚLIWY TALIZMAN RUNICZNY BOGACTWA

Weronika_Wer_Talizman_Bogactwa3

SZCZĘŚLIWY TALIZMAN RUNICZNY BOGACTWA

Noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia rozmnoży Twoje pieniądze, wzmocni Twoje prosperity, przyciąganie do Twojego życia bogactwo i pieniądze! Otworzy Cię na obfitość. Pomoże Ci pokonać trudności, problemy z zarabianiem pieniędzy. Kamień – jaspis dalmatyński. Orientacyjne wymiary: ok 4cm x 3cm x 0,5 cm. Talizman jest w ozdobnym woreczku. Znak jest grawerowany i malowany trwałym kolorem. Forma brelok, wisior na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletka. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress