SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN SUKCESU ZAWODOWEGO I FINANSOWEGO

Weronika_Wer_Talizman_Sukcesu

SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN SUKCESU ZAWODOWEGO I FINANSOWEGO!

Talizman SUKCESU noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia SUKCES zawodowy i finansowy. Wesprze Cię w Twoich kłopotach i problemach zawodowych. Wzmocni Twoją wiarę w siebie i swoje działania, wzmocni Twoje poczucie wartości, charyzmę, poczucie pewności siebie i przebojowość. Pomoże Ci pokonać trudności w pracy i problemy z zarabianiem pieniędzy, przyciągnie powodzenie i bogactwo, rozmnoży Twoje pieniądze, wzmocni Twoje prosperity, przyciąganie do Twojego życia dobrobyt! Otworzy Cię na obfitość. 
Kamień – piryt, orientacyjne wymiary: średnica 1cm
Bransoletka: rzemień pleciony – złoty lub srebrny
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany ozdobny woreczek, znaki runiczne są grawerowane i malowane trwałym kolorem. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress