SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI

SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI!- Weronika Wer

SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI!

Noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia miłość, szczęście, harmonię i partnerstwo w związku. Otworzy Twoje serce na miłość, nowy związek i relacje! Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera i ułatwi zakochanie się. Pomoże Ci pokonać trudności, problemy i obudzi uczucia w Twoim dotychczasowym związku. Przeznaczony dla osób samotnych, chcących znaleźć partnera i zakochać się. Także dla osób, które mają problemy w swoim związku i chciałyby go zharmonizować lub ożywić wygasłe uczucia w swojej relacji.
Kamień – rodonit, orientacyjne wymiary: ok 3cm x 2cm x 1,5 cm.
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

 

 

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress