SZCZĘŚLIWY OSOBISTY TALIZMAN RUNICZNY w postaci BRELOKA z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Osobisty_Talizman_Runiczny6

SZCZĘŚLIWY OSOBISTY TALIZMAN RUNICZNY w postaci BRELOKA z inskrypcją runiczną

Noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia wymarzone i pożądane przez Ciebie wartości, sytuacje wydarzenia, sytuacje. Zależnie od wybranej przez Ciebie intencji, talizman taki wesprze Cię w Twoich kłopotach i problemach zawodowych lub osobistych lub rodzinnych. Pomoże Ci pokonać trudności, przyciągnie szczęście i obfitość lub miłość, radość lub bogactwo i sukces.
Kamień – serpentynit, orientacyjne wymiary: ok 7cm x4cmx1cm
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane i malowane trwałym kolorem.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress