SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY DOM – RUNICZNY MAGICZNY TALIZMAN – AMULET OCHRONNY dla DOMU – WISIOR z inskrypcją runiczną

Talizman Bezpieczny Dom - Weronika Wer

SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY DOM – RUNICZNY MAGICZNY TALIZMAN – AMULET OCHRONNY dla DOMU – WISIOR z inskrypcją runiczną

Talizman – Amulet Szczęśliwy i Bezpieczny Dom stworzony jest specjalnie dla domu lub mieszkania. Powieszony nad drzwiami wejściowymi do domu czy mieszkania będzie chronił dom, jego mieszkańców i ich majątek przed atakami i szkodliwymi wpływami energetycznymi oraz zagrożeniami i stratami majątkowymi. Ochroni przed negatywnymi okolicznościami i przykrymi sytuacjami, odstraszy złodziei i niesprzyjających i wrogich ludzi, wesprze rodzinę w kłopotach i problemach rodzinnych, pomoże członkom rodziny pokonać trudności i rozwiązać domowe konflikty. Wniesie radosną, rodzinną atmosferę, wzmocni dobrą energię w domu, przyciągnie do domu bezpieczeństwo szczęście, obfitość, dobrobyt, miłość, radość i spokój.
Kamień serpentynit. Wymiary ok 7cm x4cmx1cm
Amulet jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane i malowane trwałym kolorem.
Każdy z Amuletów i Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu. 

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress