RUNICZNY TALIZMAN ZMIAN – Wisior – Koral z inskrypcją runiczną

RUNICZNY TALIZMAN ZMIAN – Wisior – Koral z inskrypcją runiczną

Talizman ten noszony przy sobie pomoże Ci dokonać zmian w życiu, także tych trudnych i niejednokrotnie odkładanych, przez lęki i obawy. Pomoże Ci pokonać trudności i lęki i dokonać zmian w życiu zawodowym, rodzinnym, osobistym i towarzyskim, zgodnie z twoimi oczekiwaniami i marzeniami, dając Ci możliwość zrealizowania twoich talentów i możliwości oraz dalszego rozwoju. Otworzy Cię na korzystne dla ciebie zmiany w każdej sferze życia.
Kamień – koral, orientacyjne wymiary: 3cm
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane. 
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress