RUNICZNY TALIZMAN OTWARTEGO SERCA – BRANSOLETKA z Kwarcem Różowym z inskrypcją runiczną

Talizman.LoveSerca.Weronika Wer

RUNICZNY TALIZMAN OTWARTEGO SERCA – BRANSOLETKA z Kwarcem Różowym z inskrypcją runiczną

Talizman Otwartego Serca pracuje z energią serca, miłości i empatii na poziomie czwartego czakramu – czakramu serca. Noszony przy sobie otworzy Ci serce, otworzy Cię na miłość, uczucia i związek. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera i zakochać się lub zharmonizuje istniejący już związek. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych.
Kamień – kwarc różowy, wymiary 1,8cm x 1,5cm x 1,0cm 
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.


Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress