RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i EROTYKI – BRANSOLETKA z Jaspisem z inskrypcją runiczną

talizman miłości i erotyki - Weronika Wer
RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i EROTYKI – BRANSOLETKA z Jaspisem z inskrypcją runiczną
Talizman MIŁOŚCI i EROTYKI pracuje z energią serca, miłości i seksualności na poziomie pierwszego czakramu podstawy, drugiego czakramu sakralnego i czwartego czakramu serca. Noszony przy sobie otworzy Cię na miłość w każdym wymiarze, tym uczuciowym i tym fizycznym. Otworzy Cię na uczucia i przyciągnie do Twojego życia MIŁOŚĆ. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera i zakochać się lub zharmonizuje istniejący już związek. Otworzy Cię na sex, pomoże Ci rozwiązać erotyczne problemy w relacji. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych. 
Kamień – jaspis czerwony, wymiary śr. 1cm
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Sznurki lub rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb
 

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress