RUNICZNY TALIZMAN DOBREJ KOMUNIKACJI – BRANSOLETKA z AMAZONITEM z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Talizman_Dobrej_Komunikacji

RUNICZNY TALIZMAN DOBREJ KOMUNIKACJI – BRANSOLETKA z AMAZONITEM z inskrypcją runiczną

Talizman Dobrej Komunikacji noszony przy sobie pomoże Ci w komunikacji z innymi, ułatwi ci wyrażanie własnego zdania i mówienie NIE. Weprze Cię w asertywnym wyrażaniu siebie. Wzmocni Cię w sporach w kontaktach zawodowych. Pomoże Ci zharmonizować konflikty w relacjach osobistych i rodzinnych.
Kamień – amazonit i kryształ górski, orientacyjne wymiary największego kamienia: 2,5cmx1,5cmx0,5 cm,
Bransoletka: rzemień gładki naturalny – czarny
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne – możliwe różne kolory. Talizman jest pakowany ozdobny woreczek, znaki runiczne są grawerowane i malowane trwałym kolorem. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress