Runiczny talizman bogactwa – bransoletka z wisiorkiem z inskrypcją runiczną

 

talizman1_money_Wero_25_big

RUNICZNY TALIZMAN BOGACTWA – BRANSOLETKA Z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną

Noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia bogactwo, rozmnoży Twoje pieniądze, wzmocni Twoje prosperity, przyciąganie do Twojego życia pieniądze! Otworzy Cię na obfitość. Pomoże Ci pokonać trudności, problemy z zarabianiem pieniędzy.
Kamień – onyks, orientacyjne wymiary: 0,7cm x 0,7cm x 0,7cm
Bransoletka – rzemyk pleciony w kolorze pomarańczowym, czarnym, niebieskim, różowym lub czerwonym.
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-)) Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress