RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN MIŁOŚCI – Naszyjnik z Wisiorem z inskrypcją runiczną

RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN MIŁOŚCI - Weronika Wer

RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN MIŁOŚCI – Naszyjnik z Wisiorem z inskrypcją runiczną

Talizman Miłości noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia MIŁOŚĆ. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera lub zharmonizuje istniejący już związek. Wesprze Cię w rozwiązywaniu Twoich kłopotów w relacjach osobistych, rodzinnych i kontaktach towarzyskich. Kamień – koral, orientacyjne wymiary: ok ok 3cm x 2cm x 1cm. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Talizmany są zapakowane w ozdobny woreczek. Bransoletka lub Naszyjnik: rzemyk gładki czarny lub plecion. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress