RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN MIŁOŚCI – BRANSOLETKA z inskrypcją runiczną

RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN MIŁOŚCI - Weronika Wer

RUNICZNY OSOBISTY TALIZMAN MIŁOŚCI – BRANSOLETKA z inskrypcją runiczną

Talizman ten pracuje z energią miłości. Noszony przy sobie otworzy Cię i przyciągnie do Twojego życia MIŁOŚĆ. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera lub zharmonizuje istniejący już związek.
Kamień – mokait, orientacyjne wymiary: ok 3,5cm x 2cm x 0,3cm
Bransoletka: rzemień gładki naturalny – czarny
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne – możliwe różne kolory. Talizman jest pakowany ozdobny woreczek, znaki runiczne są grawerowane i malowane trwałym kolorem. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress