OSOBISTY TALIZMAN WOLNOŚCI i NIEZALEŻNOŚCI – NASZYJNIK z Amazonitem z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Talizman_Wolnosci_I_Niezaleznosci

OSOBISTY TALIZMAN WOLNOŚCI i NIEZALEŻNOŚCI – NASZYJNIK z Amazonitem z inskrypcją runiczną

Talizman Wolności i Niezależności noszony przy sobie pomoże Ci uwolnić się z niechcianych i niekorzystnych dla Ciebie sytuacji, układów, spraw i relacji. Pracuje z energią piątego czakramu gardła. Wzmocni Twoją odwagę, samodzielność i pewność siebie. Weprze Cię w asertywnym wyrażaniu siebie i mówieniu NIE. Pomoże Ci odzyskać niezależność i wolność osobistą, przestrzeń życiową, zaufanie do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości.
Kamień: amazonit, wymiary: 2,5cmx1,5cmx0,5 cm. 
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress