OSOBISTY TALIZMAN RUNICZNY – WISIOREK z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Osobisty_Talizman_Runiczny2

OSOBISTY TALIZMAN RUNICZNY – WISIOREK z inskrypcją runiczną

Talizman noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia wymarzone i pożądane przez Ciebie wartości, sytuacje wydarzenia, sytuacje. Wesprze Cię w Twoich kłopotach i problemach zawodowych, osobistych i rodzinnych.
Pomoże Ci pokonać trudności, przyciągnie szczęście, obfitość, miłość, radość….

Kamień fluoryt. Wymiary 1,5cm x 1,5cm x 0,5cm. 
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane. 
Każdy z Amuletów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu. Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress