OSOBISTY TALIZMAN RUNICZNY – WISIOR z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Osobisty_Talizman_Runiczny3

OSOBISTY TALIZMAN RUNICZNY – WISIOR z inskrypcją runiczną

Noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia wymarzone i pożądane przez Ciebie wartości, sytuacje wydarzenia, sytuacje. Wesprze Cię w Twoich kłopotach i problemach zawodowych, osobistych i rodzinnych.
Pomoże Ci pokonać trudności, przyciągnie szczęście, obfitość, miłość, radość, ciążę, partnera.

kamień – howlit, orientacyjne wymiary: ok 5cm x3cmx0,5cm.Talizman jest w ozdobnym woreczku, znaki runiczne są ręcznie grawerowane i malowane trwałym kolorem. Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków. Każdy z talizmanów i amuletów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu. 

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress