OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN ZDROWEJ MIŁOŚCI – BRANSOLETKA Green z Malachitem z inskrypcją runiczną

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN ZDROWEJ MIŁOŚCI – Weronika Wer


Talizman Zdrowej Miłości pracuje z energią serca i miłości na poziomie czwartego czakramu – czakramu serca. Noszony przy sobie odblokuje Ci serce na prawdziwe uczucia i otworzy Cię na zdrową, naturalną miłość. Pomoże Ci spełnić się w miłości, znaleźć właściwego partnera i stworzyć wartościowy, zharmonizowany miłosny związek.
Kamień – malachit, wymiary 1cm x 1cm x 1cm 
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751lub na fb

 

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress