OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN WIEDZY i KREATYWNOŚCI – NASZYJNIK z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN WIEDZY i KREATYWNOŚCi -

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN WIEDZY i KREATYWNOŚCI – NASZYJNIK z WISIORKIEM z inskrypcją runiczną
Talizman Wiedzy i Kreatywności pracuje z energią drugiego czakramu sakralnego i piątego czakramu gardła. Noszony przy sobie otworzy i wzmocni Twoją kreatywność i pomysłowość! Doda Ci zaufania do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości. Weprze Cię w wyrażaniu siebie oraz aktywnym działaniu i realizowaniu swoich planów i pomysłów. Pomoże ci w procesie uczenia się i zdobywania wiedzy oraz potrzebnych ci informacji. Wesprze cię w nauce do egzaminów, sprawdzianów, testów, pisaniu prac i przygotowaniu prezentacji i projektów.
Kamień: amazonit, wymiary: 2,5cmx1,5cmx0,5 cm. 
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane i srebrne. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Amuletów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress