OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN SZCZĘŚLIWEGO ZWIĄZKU – BRANSOLETKA z Jaspisem z inskrypcją runiczną

talizman szczesliwego związku -

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN SZCZĘŚLIWEGO ZWIĄZKU – BRANSOLETKA z Jaspisem z inskrypcją runiczną

Talizman Szczęśliwego Związku noszony przy sobie pomoże Ci znaleźć właściwego partnera, zakochać się i stworzyć partnerską relację lub zharmonizuje istniejący już związek. Talizman ten pracuje z energią serca, empatii i miłości na poziomie pierwszego czakramu podstawy, drugiego czakramu sakralnego, trzeciego czakramu splotu słonecznego i czwartego czakramu serca. Pomoże Ci odświeżyć uczucia i rozwiązać problemy w relacji. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych.

Kamień – jaspis brązowy, wymiary śr. 1,5cm x 1,5cm x 0,5cm i koral czerwony – śr. 0,5cm
Wykończenia i dodatki posrebrzane i srebrne. Sznurki lub rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress