OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN SPEŁNIONEJ MIŁOŚCI – BRANSOLETKA Elegant z SERCEM Red&Orange z Koralem czerwonym z inskrypcją runiczną

Talizman Spelnionej Miłości - Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN SPEŁNIONEJ MIŁOŚCI – BRANSOLETKA Elegant z SERCEM Red&Orange z Koralem czerwonym z inskrypcją runiczną

TALIZMAN SPEŁNIONEJ MIŁOŚCI pracuje z energią serca i miłości na poziomie pierwszej czakry podstawy, drugiej czakry sakralnej i czwartej czakry serca. Noszony przy sobie otworzy Cię na MIŁOŚĆ i uczucia. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera i spełnić się w miłości oraz stworzyć szczęśliwy związek lub zharmonizuje istniejącą już relację.
Kamień – koral czerwony, wymiary 2cm x 1,8cm x 0,7cm.
BRANSOLETKA z kolekcji ELEGANT – dla tych kobiet, które cenią sobie elegancję, jakość, minimalizm i artyzm.
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress