OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN ROZWOJU FIRMY – Naszyjnik z Karneolem z inskrypcją runiczną

Talizman Rozwoju Firmy - Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN ROZWOJU FIRMY – Naszyjnik z Karneolem z inskrypcją runiczną

Talizman Rozwoju Firmy noszony przy sobie wesprze Cię w rozwijaniu swojej Firmy przyciągnie do Twojej Firmy SUKCES i KLIENTÓW, przyniesie Ci POWODZENIE w pracy i w Twojej karierze zawodowej. Talizman ten pracuje z energią pierwszego czakramu podstawy, drugiego czakramu sakralnego i trzeciego czakramu splotu słonecznego. Pomoże Ci pokonać trudności w firmie, dokonać zmian w pracy i organizacji firmy lub też znaleźć nowy kierunek działalności, zgodny z twoimi oczekiwaniami i marzeniami, dający Ci możliwość zrealizowania twoich talentów i możliwości oraz dalszego rozwoju. Otworzy Cię na korzystne dla ciebie zmiany w sferze zawodowej i finansowej. Wzmocni Twoje prosperity! Pomoże Ci pokonać problemy finansowe i trudności związane z realizowaniem swoich planów firmowych i zawodowych.

Kamień – karneol, orientacyjne wymiary: 2,0cm x 1,5cm x 0,5cm
Wykończenia i dodatki posrebrzane. Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress