OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MOCY I PEWNOŚCI SIEBIE – BRANSOLETKA z Koralem z inskrypcją runiczną

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MOCY I PEWNOŚCI SIEBIE - Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MOCY I PEWNOŚCI SIEBIE – BRANSOLETKA z Koralem z inskrypcją runiczną
Talizman Mocy i Pewności Siebie noszony przy sobie wzmocni Twoją siłę i moc wewnętrzną, poczucie wartości, miłość do siebie, odwagę, asertywność i pewność siebie! Pracuje z energią pierwszego czakramu podstawy. Pomoże Ci pokochać siebie. Weprze Cię w asertywnym wyrażaniu siebie i mówieniu NIE. Pomoż
e Ci odzyskać zaufanie do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości. Wesprze Cię w Twoim rozwoju osobistym, transformacji siebie i wprowadzaniu zmian w życie. 

Kamień – koral czerwony, orientacyjne wymiary: dł. 5 cm, śr. 3cm.
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb 

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress