OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i PRZYJAŹNI – Różana BRANSOLETKA z Agatem z inskrypcją runiczną

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i PRZYJAŹNI – Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI i PRZYJAŹNI – Różana BRANSOLETKA z Agatem z inskrypcją runiczną

Talizman Miłości i Przyjaźni pracuje z energią serca, miłości, empatii i przyjaźni na poziomie czwartego czakramu – czakramu serca. Noszony przy sobie otworzy Ci serce, otworzy Cię na miłość, uczucia i relacje z innymi. Pomoże Ci budować nowe przyjaźnie i partnerskie kontakty oraz zharmonizować istniejące już znajomości, relacje i związki. Pomoże Ci odświeżyć uczucia miłości i przyjaźni i rozwiązać problemy i konflikty w relacjach. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w kontaktach z ludźmi. 

Kamień – agat w pięknym kolorze fuksji, średnica ok 1,5cm
Wykończenia i dodatki posrebrzane i srebrne. Sznurki lub rzemienie naturalne lub syntetyczne. Talizman jest zapakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress