OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN KREATYWNOŚCI – WISIOREK z inskrypcją runiczną

talizman kreatywnosci

OSOBISTY RUNICZNY TALIZMAN KREATYWNOŚCI – WISIOREK z inskrypcją runiczną

Talizman Kreatywności pracuje z energią drugiego czakramu sakralnego. Noszony przy sobie otworzy i wzmocni Twoją kreatywność i pomysłowość! Doda Ci zaufania do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości. Weprze Cię w wyrażaniu siebie oraz aktywnym działaniu i realizowaniu swoich planów i pomysłów. 
Kamień – agat, orientacyjne wymiary: średnica 1,5cm
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Amuletów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress