OSOBISTY RUNICZNY AMULET ODWAGI i MOCY – BRANSOLETKA z Koralem z inskrypcją runiczną

 Weronika-Wer-Amulet-Odwagi-i-Mocy

OSOBISTY RUNICZNY AMULET ODWAGI i MOCY – BRANSOLETKA z Koralem z inskrypcją runiczną

Amulet Odwagi i Mocy noszony przy sobie wzmocni Twoją siłę i moc wewnętrzną, poczucie wartości, miłość do siebie. Wzmocni Twoją odwagę, asertywność i pewność siebie! Pracuje z energią pierwszego czakramu podstawy i drugiego czakramu sakralnego. Weprze Cię w asertywnym wyrażaniu siebie i odważnym mówieniu NIE. Pomoże Ci odzyskać zaufanie do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości. Wesprze Cię w Twoim rozwoju osobistym i transformacji siebie, doda Ci odwagi do wprowadzania zmian w życie.

Kamień – koral, orientacyjne wymiary: średnica 1,4cm
Rzemienie naturalne lub syntetyczne. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
 
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne to ręcznie wykonana przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, biżuteria energetyczna z naturalnych kamieni, takich jak agaty, jadeity, rodonity, kryształy górskie, korale, awenturyny, lawa wulkaniczna i inne z grawerowanymi znakami runicznymi. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz również zamówić dla siebie indywidualny talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, skrypt runiczny ochronny lub mandalę!
Jeśli chcesz zamówić zapraszam, kontakt 666 205 751 lub na fb
 

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress