OSOBISTY RUNICZNY AMULET ASERTYWNOŚCI – NASZYJNIK z WISIOREM z inskrypcją runiczną

Amulet Asertywności  - Weronika Wer

OSOBISTY RUNICZNY AMULET ASERTYWNOŚCI – NASZYJNIK z WISIOREM z inskrypcją runiczną

Amulet asertywności noszony przy sobie wzmocni Twoją odwagę, asertywność i pewność siebie! Weprze Cię w asertywnym wyrażaniu siebie i mówieniu NIE. Pomoże Ci odzyskać zaufanie do siebie oraz wiarę we własne siły i możliwości. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych, rodzinnych i kontaktach zawodowych. Kamień kwarc dymny, wymiary 2,5cmx1,5cmx1,5cm. Talizman jest w ozdobnym woreczku. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane.
Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress