OCHRONNY AMULET RUNICZNY – BRELOK z inskrypcją runiczną

Weronika_Wer_Runiczny_Amulet_Ochrony3

OCHRONNY AMULET RUNICZNY – BRELOK z inskrypcją runiczną

Noszony przy sobie będzie Cię chronił przed negatywnymi wpływami energetycznymi. Wzmocni Twoją aurę i Twoją energię. Będzie ochraniał przed niekorzystnymi opiniami, sytuacjami i niesprzyjającymi ludźmi. Kamień kwarc dymny, wymiary 2,5cmx1,5cmx1,5 cm. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Amulet jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane. Każdy z Amuletów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu. 

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są ręcznie wykonane przez Weronikę Wer w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny i inne. To amulety i talizmany runiczne pełne dobrej energii, które przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić proszę o kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress