SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI w postaci WISIORKA z inskrypcją runiczną

SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI w postaci WISIORKA  - Weronika Wer

SZCZĘŚLIWY RUNICZNY TALIZMAN MIŁOŚCI w postaci WISIORKA z inskrypcją runiczną

Noszony przy sobie przyciągnie do Twojego życia MIŁOŚĆ. Wesprze Cię w Twoich kłopotach w relacjach osobistych, rodzinnych i kontaktach zawodowych. Pomoże Ci znaleźć właściwego partnera lub zharmonizuje istniejące już związki. Kamień – mokait, orientacyjne wymiary: ok 3cm x 2,5cm x 0,5cm. Wykończenia i dodatki posrebrzane. Talizman jest pakowany w ozdobny woreczek. Znaki runiczne są ręcznie grawerowane. Każdy z Talizmanów jest oryginalny i niepowtarzalny, więc może nieco się różnić od tych pokazanych na zdjęciu.

Talizmany i amulety mogą być wykonane w formie breloka, wisiora na rzemieniu lub łańcuszku, bransoletki lub kolczyków.
Szczęśliwe Talizmany, Amulety i Kamyki Runiczne są wykonywane ręcznie przez Weronikę Wer, w trakcie medytacji, z dobrą intencją, afirmacją, radością i miłością, indywidualne dla każdej osoby, według jej autorskich, artystycznych projektów. Talizmany oparte są na mocy i działaniu run i właściwościach samych kamieni, z których są wykonane. Znaki runiczne są grawerowane na naturalnych kamieniach, takich jak koral, mokait, agat, jadeit, jaspis, rodonit, kryształ górski, kwarc różowy i dymny, awenturyn, cytryn, piryt, lapis-lazuli, fluoryt i inne. Talizmany te przyniosą Ci szczęście, pieniądze, miłość, zdrowie! Amulety dadzą Ci siłę i ochronę!
Możesz zamówić dla siebie indywidualny osobisty talizman lub amulet runiczny, urodzeniowy kamyk runiczny, ochronny skrypt runiczny lub mandalę ;-))
Jeśli chcesz zamówić, to zapraszam: kontakt 666 205 751 lub na fb

Zostaw odpowiedź

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress